Udział w Gali z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza i Osób Niepełnosprawnych.

Utworzono dnia 28.11.2023

24 listopada grupa członków i sympatyków Szkolnego Koła CARITAS w Szczepankowie uczestniczyła w uroczystości z okazji Dnia Wolontariusza w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży. Uczestnikom przyświecało hasło „DOBRA jest WIECEJ”. Mogliśmy wspólnie porozmawiać, dzielić się doświadczeniami, pośmiać się a nawet potańczyć. Atrakcją spotkania były występy dzieci i młodzieży, spektakl Grupy Teatralnej Dolina Miłosierdzia, wizyta św. Mikołaja, fotobudka selfie 360. Radośni  z uśmiechem na ustach, że należymy do tej wielkiej grupy wolontariuszy (w Diecezji Łomżyńskiej są 152 SK Caritas) wróciliśmy do szkoły. Warto być wolontariuszem, warto pomagać, bo wolontariat to duma, człowieczeństwo, zaszczyt.

Spotkanie wolontariuszy SKC 2023

Utworzono dnia 28.11.2023, 19:16