od poniedziałku 20 września 2021r.
jest czynna w dni nauki szkolnej
w godz.
7:30 - 8:30  oraz 12:20 - 15:00

1. Świetlica szkolna przeznaczona jest dla uczniów Szkoły Podstawowej, którzy przebywają w szkole ze względu na czas pracy rodziców, oczekują na autobus, nie uczęszczają  na lekcję religii.
  2. Do świetlicy przyjmowani są uczniowie z klas 0 – III dzieci rodziców / opiekunów prawnych pracujących  oraz dzieci dojeżdżające.
  3. Godziny pracy świetlicy dostosowane są do potrzeb środowiska uczniowskiego z uwzględnieniem rozkładu jazdy autobusu dowożącego uczniów do naszej szkoły.
  4. Liczba miejsc w świetlicy jest ograniczona warunkami lokalowymi szkoły.
  5. Przyjmowanie uczniów do świetlicy dokonuje się na podstawie pisemnego zgłoszenia rodziców (opiekunów) dziecka – karty zgłoszenia do świetlicy szkolnej.
  6. Wniosek zapisu dziecka do świetlicy będzie rozpatrywany indywidualnie ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią.
  7. Wnioski zapisu dziecka do świetlicy ze względu na czas pracy rodziców, powinny zawierać zaświadczenie z zakładów pracy obojga rodziców / opiekunów.

ZAŁĄCZNIKI:

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.