Informacja Rady Rodziców.

Drodzy rodzice!

Serdecznie dziękujemy Wam za dokonywanie wpłat na Radę Rodziców. Dzięki Państwa składkom rosną szanse na realizację projektów zaplanowanych na rok szkolny 2023/2024. Przypominamy, że ze składek opłacane są  nagrody dla wyróżnionych uczniów, nagrody dla laureatów konkursów oraz prezenty z okazji Dnia Dziecka.  W związku z tym apelujemy do rodziców o wpłacenie 50,00 PLN – jeśli jeszcze tego nie zrobili. W porównaniu ze składkami na Radę Rodziców w innych placówkach oświatowych – nasza jest jedną z najniższych.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim tym, którzy rozumieją, że Rada Rodziców nie może funkcjonować bez budżetu.

Prezydium Rady Rodziców

Nasza szkoła stawia na wszechstronną współpracę z rodzicami i lokalnym środowiskiem. Rodzice nie tylko bardzo chętnie uczestniczą w uroczystościach szkolnych, ale także biorą czynny udział w ich planowaniu i przygotowaniu. Jesteśmy wdzięczni rodzicom za wsparcie i pomoc w organizacji wielu projektów edukacyjnych i uroczystości szkolnych. Dzięki  ich ogromnemu zaangażowaniu udało nam się zorganizować cztery edycje festynu rodzinnego, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w lokalnym środowisku i kilka lokalnych uroczystości z udziałem wszystkich mieszkańców okolicznych miejscowości. W naszej pamięci na długo pozostaną takie wydarzenia, jak: gminne ochody 100 rocznicy odzyskania niepodleglości przez Polskę, czy uroczystość nadania imienia szkole. Staraniem rodziców i lokalnej społeczności został ufundowany sztandar Szkoły Podstawowej im. Polskich Dzieci Sybiru w Szczepankowie. W trakcie roku szkolnego rodzice licznie uczestniczą również w  uroczystościach szkolnych, takich jak: ślubowanie pierwszoklasistów, dzień nauczyciela, wigilia szkolna, choinka szkolna, dzień babci i dziadka, dzień matki, dzień dziecka.

Rodzice bardzo angażują się w życie szkoły. Znają nasze potrzeby i przychodzą z pomocą. Dostrzegają potrzebę różnorodnego wspierania naszej placówki. Nauczyciele mogą liczyć na rodziców w każdej sprawie.

W roku szkolnym 2023/2024 skład Rady Rodziców tworzą:

1. BEATA CHMIELEWSKA - przewodnicząca RR

2. ŁUKASZ SIENICKI  - z-ca przewodniczacej RR

3. EDYTA KAMIŃSKA - sekretarz

4. EWA POLKOWSKA - skarbnik

5. MAGDALENA KURPIEWSKA

6. MAŁGORZATA SOKOŁOWSKA - przewodnicząca KR

7. IZABELA ŻEBROWSKA

8. EMILIA ZABORSZCZYK

ZAŁĄCZNIKI:

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.