22-10-2022 r. - XV TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ SZKOLNYCH KÓŁ CARITAS

Utworzono dnia 27.10.2022

22 października 2022r. już po raz piętnasty członkowie i sympatycy Szkolnych Kół Caritas spotkali się w Szumowie na Turnieju Piłki Halowej.

O godz. 8.30 powitaniem uczestników, odśpiewaniem hymnu turnieju i strzałem do bramki oddanym przez księdza Andrzeja Mikuckiego rozpoczęły się sportowe zmagania.

Oprócz sportowej rywalizacji każda drużyna  miała za zadanie przygotować tort urodzinowy o tematyce z osobą św. Jana Pawła II i turniejem. Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Szczepankowie pracowała ambitnie i pomysłowo, tort zachwycił jurorów i zajęliśmy III miejsce.

W rywalizacji sportowej w kategorii chłopców zremisowaliśmy jedno spotkanie i dwa spotkania minimalnie 1-0 przegraliśmy, zajmując III miejsce w grupie. Dziewczęta natomiast przegrały dwa mecze i tym samym zmagania zakończyły także na III miejscu w grupie,

Wspaniała atmosfera zabawy i tańce sprawiły, że zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy do domu, obiecując, że spotkamy się w Szumowie za rok.

W.K

TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ SZKOLNYCH KÓŁ CARITAS 2022