"Pełna miska dla schroniska" już w schronisku dla bezdomnych psów "ARKA" w Łomży.

Utworzono dnia 26.11.2023

Jedną z pierwszych akcji zainicjonowanych przez Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej im. Polskich Dzieci Sybiru była zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska dla bezdomnych psów "ARKA" w Łomży. W piątek 24 listopada uczniowie klasy trzeciej w imieniu wszystkich zaagażowanych w akcję przekazali pracownikom łomżyńskiego schroniska ponad 60 kg żywności dla zwierząt.
Składamy serdeczne podziękowania przedszkolakom, uczniom i rodzicom naszej szkoły za aktywny udział w akcji "Pełna miska dla schroniska". Dzięki zaangażowaniu i zrozumieniu, zgromadziliśmy duże ilości karmy suchej i mokrej , saszetek oraz innych smakołyków dla psów.

Podsumowanie akcji "Pełna miska dla schroniska"

Utworzono dnia 26.11.2023, 10:48